Opublikowano

Preorder winyli OvE – Without Territory

1 października nakładem Fonoradar ukaże się debiutancka płyta OvE (the Overview Effect) – Without Territory. Tym razem mamy dwie wersje Winner Edition – blue marble i solid blue. Do tego będzie dostępny także klasyczny czarny krążek i płyta CD.

Blue marble zamówisz tu.

Solid blue zamówisz tu.

Wersję klasyczną zamówisz tu.

Płytę CD zamówisz tu.

OvE (The Overview  Effect) to muzyczny kolektyw z Ostrzeszowa, w którego skład wchodzą m.in. członkowie Vermona Kids, Low-Cut i Let the Boy Decide. W tym kontekście muzyka OvE może zaskakiwać – „Without Territory” wypełnia energetyczna, dynamiczna i nastrojowa mieszanka jazzu, afrobeatu i psychodelicznego funku. Z jednej strony przywołuje na myśl klasyków spod znaku Budos Band i Antibalas, z drugiej zerka z szacunkiem w stronę papieża afrobeatu Feli Kutiego. Z trzeciej strony, nasze skojarzenia biegną w stronę barwnych, zrelaksowanych kompozycji Jaga Jazzist. Recenzowanie muzyki OvE zostawimy jednak mądrzejszym od nas, ale jednego jesteśmy pewni – takiej orkiestry w Polsce jeszcze nie było!

W nagraniu płyty  gościnnie udział wzięli także Wojciech Jachna (trąbka) i Krzysztof Błaszczak (puzon).

Posłuchaj otwierającego płytę utworu New York:

Zobacz video do utworu Abeokuta:

PROMO PROMO PROMO!

W ramach promocji podczas trwania preorderu na winyle OvE, obniżyliśmy cenę następująych płyt CD (teraz w cenie 20 PLN):

Rozwód – Pompy

Rein Sanction – On Your Way

Niski Szum – Wydmy Bagna Jeziora

Można więc stosunkowo niewielkim kosztem uzupełnić sobie biblioteczkę o te białe kruki. Swoją drogą, nasze płyty dostępne są także u tych renomowanych dealerów:

Gusstaff Records and Mailorder

Serpent.pl